KONST / Litografier / Färglitografi 14246085
nr 1424 6085
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
"Vilda Tulpaner". Signerad, numrerad 4/325, daterad -95. Färglitografi, bildmått: 67x50, yttermått inklusive ram: 87x66 cm
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:51:07
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare